marketglorycroatia

seniorsko prvenstvo hrvatske 2008 - male

 

male
- 54 kg
1. Mirko Madžar, Tk „Galeb“ – Split
2. Domagoj Jeren, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Robert Ledinski, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Marko Telenta, Tk „Galeb“ – Split

- 58 kg
1. Marko Jeren, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Tomislav Miščančuk, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Ivan Dujak, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Matej Škreblin, Tk „Jastreb“ – Zagreb

- 62 kg
1. Christian Tubikanec, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Tomislav Karaula, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Filip Grgić, Tk „Metalac“ – Zagreb
Miroslav Pavlinić, Tk „Osijek“ – Osijek

- 67 kg
1. Matija Šantić, Tk „Kondor“ – Zagreb
2. Dean Šarčević, Tk „Metalac“ – Zagreb
3. Zvonimir Dragozet, Tk „Susedgrad sokol“ - Zagreb
Aleksandar Rajković, Tk „Susedgrad sokol“ - Zagreb

- 72 kg
1. Damir Radović, Tk „Knin“ – Knin
2. Mate Bogović, Tk „Zadar“ – Zadar
3. Luka Slavuj, Tk „Sušak“ – Rijeka
Zoran Jandroković, Tk „Radnik“ – Križevci

- 78 kg
1. Marko Gavranić, Tk „Kocunar DC“ – Split
2. Filip Šikić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Božo Perišić, Tk „Neryo“ – Split
Ivan Batistić, Tk „Galeb“ – Split

- 84 kg
1. Darko Harapin, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb
2. Vedran Drobina, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Miroslav Vrbanac, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
Antonio Čačić, Tk „Zadar“ – Zadar

+84 kg
1. Vedran Golec, Tk „Bjelovar“ - Bjelovar
2. Kristijan Kralj, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Marko Muhić, Tk „Karlovac“ – Karlovac
Mići Kuzmanović, TK „Activ“ – Zagreb

EKIPNI POREDAK:
1. TK „DUBRAVA“ – Zagreb
2. TK „SUSEDGRAD SOKOL“ – Zagreb
3. TK „JASTREB“ - Zagreb

seniorsko prvenstvo hrvatske 2008 - female

 

- 47 kg
1. Lucija Zaninović, Tk „Marjan“ - Split
2. Marijana Bartolić, Tk „Karlovac“ – Karlovac
3. Irena Bikić, Tk „Forteca“ – Korčula
Manuela Robić, Tk „Rugvica“ – Rugvica

- 51 kg
1. Ana Zaninović, Tk „Marjan“ – Split
2. Jelena Žeravica, Tk „Orion“ – Zagreb
3. Ivona Mandić, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb
Karla Ivček, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb

- 55 kg
1. Jelena Ivančić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Andreja Krčelić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Elena Grgić, Tk „Karlovac“ – Karlovac
Marija Vičić, Tk „Banija“ – Karlovac

- 59 kg
1. Antonija Žeravica, Tk „Orion“ – Zagreb
2. Marina Sumić, Tk „Metalac“ – Zagreb
3. Ana Smolić, Tk „Zadar“ – Zadar
Lana Pustak, Tk „Osvit“ – Zagreb

- 63 kg
1. Josipa Kusanić, Tk „Trnje“ – Zagreb
2. Dalia Brajković, Tk „Omega“ – Bjelovar
3. Lana Čaktaš, Tk „Osvit“ – Zagreb
Dina Baranović, Tk „Osvit“ – Zagreb

- 67 kg
1. Petra Matijašević, Tk „Neryo“ – Split
2. Ana Kozić, TK „Omega“ – Bjelovar
3. Marina Džapo, Tk „Kneževi Vinogradi“ – Kneževi Vinogradi
Anja Draganić, Tk „Karlovac“ – Karlovac

- 72 kg
1. Martina Jazbec, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Dijana Skočić, Tk „Metalac“ – Zagreb
3. Suzana Muškić, Tk „Karlovac“ – Karlovac
Iva Marić, Tk „Kuna“ – Zaprešić

+72 kg
1. Ivana Jazbec, Tk „Dubrava“ - Zagreb
2. Ana Lopac, Tk „Senj“ – Senj
3. Domina Petrić, Tk „Neryo“ – Split
Tea Rašić, Tk „Rugvica“ – Rugvica

EKIPNI POREDAK
1. TK „DUBRAVA“ – Zagreb
2. TK „SUSEDGRAD SOKOL“ – Zagreb
3. TK „MARJAN“ - Split

kadetsko prvenstvo hrvatske 2008 - male

 
 
 
     

- 33 kg
1. Lovre Brečić, Tk „Marjan“ – Split
2. Brian Češljar, Tk „Fox“ – Bjelovar
3. Martin Burić, Tk „Gacka“ – Otočac
Sandro Capar, Tk „Lekenik“ – Lekenik

- 37 kg
1. Dominik Matleković, Tk „Orion“ – Zagreb
2. Luka Bugarin, Tk „Marjan“ – Split
3. Filip Jureta, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
Antonio Divković, Tk „Rugvica“ – Rugvica

- 41 kg
1. Deni Andrun Razić, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Luka Horvat, Tk „Fox“ – Bjelovar
3. Kristijan Vončina – Ileković, Tk „Fox“ – Bjelovar
Magor Papiga, Tk „Orion“ – Zagreb

- 45 kg
1. Divijan Martin Kelava, Tk „Sajnami“ – Vinkovci
2. Robert Oršolić, Tk „Orka AS“ – Zagreb
3. Toni Šegedin, Tk „Forteca“ – Korčula
Hrvoje Šep, Tk „Jastreb“ – Zagreb

- 49 kg
1. Slaven Janković, Tk „Knin“ – Knin
2. Toni Kanaet, Tk „Marjan“ – Split
3. Fabio Tabak, Tk „Marjan“ – Split
Vedran Ferenčak, Tk „Dubrava“ – Zagreb

- 53 kg
1. Ivan Muth, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Ivan Zelić, Tk „Omega“ – Bjelovar
3. Toni Pastuović, Tk „Zadar“ – Zadar
Mario Maletić, Tk „Pantera“ – Zagreb

- 57 kg
1. Filip Majcan, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Dominik Sačarić, Tk „Radnik“ – Križevci
3. Luka Prosenica, Tk „Marjan“ – Split
Mihael Jelečević, Tk „Rugvica“ – Rugvica

- 61 kg
1. Matija Mlinarić, Tk „Jastreb“ – Zagreb
2. Marko Mutak, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Juraj Pintarić, Tk „Otok“ – Otok
Hrvoje Gluhak, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb

- 65 kg
1. Leo Bašić, Tk „Metalac“ – Zagreb
2. Luka Boban, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Matej Koločaj, Tk „Ogrc“ – Novska
Mislav Letinčić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb

+65 kg
1. Lovro Bengez, Tk „Susedgrad sokol“ - Zagreb
2. Martin Jendrlin, Tk „Radnik“ – Križevci
3. Petar Macukić, Tk „Rugvica“ – Rugvica
Ivan Šamec, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić

EKIPNI POREDAK:
1. TK „MARJAN“ - Split
2. TK „JASTREB“ – Zagreb
3. TK „SUSEDGRAD SOKOL“ - Zagreb

kadetsko prvenstvo hrvatske 2008 - female

- 33 kg
1. Ana Šoštarko, Tk „Bjelovar“ - Bjelovar
2. Maja Ljubanović, Tk „Kondor“ – Zagreb
3. Klara Janjić, Tk „Neryo“ – Split
Lana Šarić, Tk „Bjelovar“ – Bjelovar

- 37 kg
1. Sanja Maljković, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Dora Podrug, Tk „Marjan“ – Split
3. Matea Knežević, Tk „Pantera“ – Zagreb
Ana Pavlović, Tk „Metalac“ – Zagreb

- 41 kg
1. Ena Ćorić, Tk „Rugvica“ – Rugvica
2. Sara Strojin, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Adriana Đuretec, Tk „Osvit“ – Zagreb
Martina Pour, Tk „Omega“ – Bjelovar

- 44 kg
1. Jana Beligoj, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Brigita Mamić, Tk „Novi Zagreb“ – Zagreb
3. Josipa Matić, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić
Kristina Tašler, Tk „Pantera“ – Zagreb

- 47 kg
1. Tanja Rastović, Tk „Marjan“ – Split
2. Marija Štetić, Tk „Rugvica“ – Rugvica
3. Lucija Kruneš, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb
Gabrijela Jurišić, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić

- 51 kg
1. Valentina Krčelić, Tk „Susedgrad sokol“ - Zagreb
2. Tamara Filipović, Tk „Senj“ – Senj
3. Lucija Mataić, Tk „Osvit“ – Zagreb
Matea Višek, Tk „Osvit“ – Zagreb

- 55 kg
1. Tonia Bonković, Tk „Marjan“ – Split
2. Anamarija Vranić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Ivona Skorup, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Iva Žnidarec, Tk „Osvit“ – Zagreb

- 59 kg
1. Rea Veseli, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Magdalena Janeš, Tk „Osvit“ – Zagreb
3. Nerma Šehić, Tk „Marjan“ – Split
Rea Budić, Tk „Dubrava“ – Zagreb

+59 kg
1. Petra Majić, Tk „Jastreb“ - Zagreb
2. Matina Šapina, Tk „Rugvica“ – Rugvica
3. Katarina Sabelja, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
Merita Kanaet, Tk „Marjan“ – Split

EKIPNI POREDAK:
1. TK „OSVIT“ – Zagreb
2. TK „MARJAN“ – Split
3. TK „RUGVICA“ – Rugvica

juniorsko prvenstvo hrvatske 2008 - male

- 45 kg
1. Jure Jadrijević, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb
2. Bruno Rezo, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Domagoj Ribar, Tk „Grabrik“ – Karlovac
Arijano Musić Martinović, Tk „Zagreb“ – Zagreb

- 48 kg
1. Fabijan Brčić, Tk „Radnik“ – Križevci
2. Mario Jarloni, Tk „Knin“ – Knin
3. Marin Jezernik, Tk „Bjelovar“ – Bjelovar
Ivan Juraj Radanović, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić

- 51 kg
1. Domagoj Jeren, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Marko Telenta, Tk „Galeb“ – Split
3. Mihael Jelečević, Tk „Rugvica“ – Rugvica
Luka Lamač, Tk „Bjelovar“ – Bjelovar

- 55 kg
1. Mislav Erceg, Tk „Orion“ – Zagreb
2. Tin Solenički, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Ivan Dujak, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Luka Cingulin, Tk „Osvit“ – Zagreb


- 59 kg
1. Tomislav Karaula, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Ante Đurić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Marko Špehar, Tk „Osvit“ – Zagreb
Matija Mlinarić, Tk „Jastreb“ – Zagreb

- 63 kg
1. Christian Tubikanec, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Mijo Perković, Tk „Orion“ – Zagreb
3. Marko Batistić, Tk „Galeb“ – Split
Ivan Pavlović, Tk „Metalac“ – Zagreb

- 68 kg
1. Alen Brkić, Tk „Orion“ – Zagreb
2. Zvonimir Dragozet, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Vedran Viljevac, Tk „Omega“ – Bjelovar
Dean Letica, Tk „Omega“ – Bjelovar

- 73 kg
1. Kristijan Kočevar Korenjak, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Luka Starčević, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb
3. Antonio Guštin, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Zvonimir Špoljarec, Tk „Dubrava“ – Zagreb

- 78 kg
1. Antonio Hrdan, Tk „Rugvica“ – Rugvica
2. Luka Majetić, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Ivan Matić, Tk „Dugo Selo“ – Dugo Selo
Matej Tandarić, Tk „Samobor“ – Samobor

+78 kg
1. Marko Muhić, Tk „Karlovac“ - Karlovac
2. Josip Sabelja, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Smiljan Dučkić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Dario Hrdan, Tk „Rugvica“ – Rugvica

EKIPNI POREDAK:
1. Tk „DUBRAVA“ – Zagreb
2. Tk „SUSEDGRAD SOKOL“ – Zagreb
3. Tk „ORION“ – Zagreb

juniorsko prvenstvo hrvatske 2008 - female

Add your main content here -

- 42 kg
1. Marina Usanović, Tk „Marjan“ – Split
2. Marija Štetić, Tk „Rugvica“ – Rugvica
3. Adrijana Đuretec, Tk „Osvit“ – Zagreb
Ena Pavunić, Tk „Dubrava“ – Zagreb

- 44 kg
1. Stela Šimunić, Tk „Kondor“ – Zagreb
2. Marijana Staneković, Tk „Pantera“ – Zagreb
3. Kristina Komarica, Tk „Ozalj“ – Ozalj
Barbara Trupković, Tk „Karlovac“ – Karlovac

- 46 kg
1. Iskra Pezdirc, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Valentina Krčelić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Lucija Jurak, Tk „Jastreb“ – Zagreb
Anita Harapin, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb

- 49 kg
1. Filipa Orešković, Tk „Metalac“ – Zagreb
2. Ela Skupnjak, Tk „Orion“ – Zagreb
3. Anđela Bralić, Tk „Knin“ – Knin
Petra Blazinić, Tk „Osvit“

- 52 kg
1. Iva Ivček, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Iva Žnidarec, Tk „Osvit“ – Zagreb
3. Rea Budić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Antonija Radanović, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić

- 55 kg
1. Josipa Milanović, Tk „Orion“ – Zagreb
2. Marinela Benkus, Tk „Bjelovar“ – Bjelovar
3. Andrea Krčelić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
Martina Kraljić, Tk „Gacka“ – Otočac

- 59 kg
1. Marina Sumić, Tk „Metalac“ – Zagreb
2. Antonija Žeravica, Tk „Orion“ – Zagreb
3. Ana Smolić, Tk „Zadar“ – Zadar
Jelena Božić, Tk „Omega“ – Bjelovar

- 63 kg
1. Lana Čaktaš, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Diana Letica, Tk „Omega“ – Bjelovar
3. Ivana Čuljak, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić
Anamarija Radić, Tk „Dubrava“ – Zagreb

- 68 kg
1. Ana Tičinović, Tk „Marjan“ – Split
2. Martina Jazbec, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Anja Draganić, Tk „Karlovac“ – Karlovac
Katarina Kamber, Tk „Monter“ – Split

+68 kg
1. Ana Lopac, Tk „Senj“ - Senj
2. Maja Šiprak, Tk „Osvit“ – Zagreb
3. Katarina Kay Mandić, Tk „Monter“ – Split
Tihana Živković, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić

EKIPNI POREDAK:

1. Tk „OSVIT“ – Zagreb
2. Tk „ORION“ – Zagreb
3. Tk „METALAC“ – Zagreb

text, photos, videos, addons, whatever you want!

seniorsko prvenstvo hrvatske 2009 - male


-54
1. MIRKO MADŽAR (GALEB)
2. DUJE ŠEVO (MARJAN)
3. MARIO JARLONI (KNIN)
3. DOMAGOJ JEREN (DUBRAVA)

-58
1. STIPE JARLONI (KNIN)
2. ANTE ĐURIĆ (DUBRAVA)
3. MARKO ŠPEHAR (OSVIT)
3. ROBERT LEDINSKI (DUBRAVA)

-63
1. FILIP GRGIĆ (METALAC)
2. IVAN PAVLOVIĆ (METALAC)
3. TOMISLAV KARAULA (DUBRAVA)
3. VANJA RUTAR (METALAC)

-68
1. MARTIN ERDELJAC (DUGA RESA)
2. DEAN ŠARČEVIĆ (METALAC)
3. STIPE LJUBIČIĆ (IMOTSKI)
3. ALEN BRKIĆ (ORION)

-74
1. MATIJA ŠANTIĆ (KONDOR)
2. GORAN POTREBIĆ (NOVI ZAGREB)
3. ZORAN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
3. ZORAN FRANJKOVIĆ (ZAGREB)

-80
1. MARKO GAVRANIĆ (KOCUNAR DEL CASA GRUPA)
2. DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
3. IVAN BATISTIĆ (GALEB)
3. ANTONIO HRDAN (RUGVICA)

-87
1. BRANIMIR ĆAĆIĆ (JASTREB)
2. DARKO HARAPIN (FENIKS VUKOMEREC)
3. MARKO DRUŽIJANIĆ (OSIJEK)
3. MARKO MUHIĆ

+87
1. VEDRAN GOLEC (DUBRAVA)
2. VLADIMIR ČELAR (NERYO)
3. HRVOJE BRAJKOVIĆ (M.T.A.)
3. JOSIP PAVLOVIĆ (MAKSIMIR)



1. Tk "Metalac"
2. Tk "Dubrava" (Zagreb)
3. Tk "Knin" (Knin)

 

seniorsko prvenstvo hrvatske 2009 - female

-46
1. MARTINA MARKOVIĆ (MARJAN)
2. IRENA BIKIĆ (FORTECA)
3. BARBARA TRUPKOVIĆ
3.

-49
1. LUCIJA ZANINOVIĆ (MARJAN)
2. KARLA IVČEK (SUSEDGRAD SOKOL)
3. MARINA ŠMITAL (BROD)
3. IVANA PETKOVIĆ

-53
1. JELENA IVANČIĆ (SUSEDGRAD SOKOL)
2. JELENA ŽERAVICA (ORION)
3. IVA IVČEK (SUSEDGRAD SOKOL)
3. ISKRA PEZDIRC (OSVIT)

-57
1. MARTINA ZUBČIĆ (DUBRAVA)
2. LANA PUSTAK (OSVIT)
3. PETRA BUTALA
3. MARTINA KRALJIĆ (GACKA)

-62
1. JOSIPA KUSANIĆ (TRNJE - HONG)
2. NIVES AMBRUŠ (KONDOR)
3. JELENA JURETA (SUSEDGRAD SOKOL)
3. SRĐANA COCE (NERYO)

-67
1. SANDRA ŠARIĆ (METALAC)
2. PETRA MATIJAŠEVIĆ (TRNJE - HONG)
3. LANA ČAKTAŠ (OSVIT)
3. DIANA LETICA (OMEGA)

-73
1. INES KOVAČ (LIKOS)
2. MARTINA JAZBEC (DUBRAVA)
3. DOMINA PETRIĆ (NERYO)
3. DIJANA SKOČIĆ (METALAC)

+73
1. IVANA ŽAGAR (LIKOS)
2. IVANA JAZBEC (DUBRAVA)
3. PERA MATAGA (TRNJE - HONG)
3. ANJA DRAGANIĆ


1. Tk "Marjan" (Split)
1. Tk "Likos" (Zaprešić)
3. Tk "Dubrava" (Zagreb)

juniorsko prvenstvo hrvatske 2009 - male

 

- 45 kg
1. David Tenjer, Tk „Pantera“ – Zagreb
2. Magor Papiga, Tk „Orion“ – Zagreb
3. Robert Oršolić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Vedran Vugrin, Tk „Zaprešić“ - Zaprešić

- 48 kg
1. Bruno Rezo, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Divijan Martin Kelava, Tk „Sajnami“ – Vinkovci
3. Tin Brajčić, Tk „Jastreb“ – Zagreb
Toni Šegedin, Tk „Forteca“ – Korčula

- 51 kg
1. Mario Tomašek, Tk „Susedgrad Sokol“ – Zagreb
2. Matija Vladimir Dešćak, Tk „Jastreb“ –Zagreb
3. Luka Radić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Tihomir Baličević, Tk „Sajnami“ - Vinkovci

- 55 kg
1. Marin Neveščanin, Tk „Marjan“ – Split
2. Fabijan Brčić, Tk „Radnik“ – Križevci
3. Ivan Muth, Tk „Osvit“ – Zagreb
Ivan Juraj Radanović, Tk „Zaprešić“ - Zaprešić

- 59 kg
1. Robert Ledinski, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Ante Đurić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
3. Mislav Erceg, Tk „Orion“ – Zagreb
Ivan Prpić, Tk „Duga Resa“ – Duga Resa

- 63 kg
1. Tomislav Vojvodić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Borut Smoljanović, Tk „Fox“ – Bjelovar
3. Damjan Banić, Tk „Novi Zagreb“ – Zagreb
Tin Solenički, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb

- 68 kg
1. Ivan Sabol, Tk „Feniks Vukomerec“ – Zagreb
2. Juraj Stinčić, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Vedran Viljevac, Tk „Omega“ – Bjelovar
Matija Mlinarić, Tk „Jastreb“ - Zagreb

- 73 kg
1. Kristijan Kočevar Korenjak, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
2. Marko Batistić, Tk „Galeb“ – Split
3. Dean Borovac, Tk „Gacka“ – Otočac
Josip Beligoj, Tk „Osvit“ - Zagreb

- 78 kg
1. Luka Majetić, Tk „Jastreb“ – Zagreb
2. Dinko Šegedin, Tk „Forteca“ – Korčula
3. Antonio Hrdan, Tk „Rugvica“ – Rugvica
Martin Jendrlin, Tk „Radnik“ - Križevci

+78 kg
1. Marko Muhić
2. Lovre Mišlov, Tk „Zadar“ – Zadar
3. Joško Kinjerovac, TCZ „Ban Keglević“ – Zagreb
Tomislav Perković, Tk „Otok“ - Otok

EKIPNI POREDAK:
1. SUSEDGRAD SOKOL – Zagreb
2. DUBRAVA – Zagreb
3. JASTREB - Zagreb

 

juniorsko prvenstvo hrvatske 2009 - female

 

- 42 kg
1. Ana Pavlović, Tk „Metalac“ – Zagreb
2. Adriana Đuretec, Tk „Osvit“ – Zagreb
3. Katarina Buzov, Tk „Neryo“ – Split
Sara Milković, Tk „Jastreb“ - Zagreb

- 44 kg
1. Sara Strojin, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Dorotea Oroši, Tk „Kondor“ – Zagreb
3. Kristina Tašler, Tk „Pantera“ - Zagreb

- 46 kg
1. Marina Usanović, Tk „Marjan“ – Split
2. Lidija Ritan, Tk „Lokomotiva“ – Zagreb
3. Lea Mikan, Tk „Zaprešić“ – Zaprešić
Lea Žižak, Tk „Zaprešić“ - Zaprešić

- 49 kg
1. Marijana Staneković, Tk „Pantera“ – Zagreb
2. Monika Blum, Tk „Omega“ – Bjelovar
3. Andrea Palić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
Ena Pavunić, Tk „Dubrava“ - Zagreb

- 52 kg
1. Iskra Pezdirc, Tk „Osvit“ – Zagreb
2. Antonija Lauš, Tk „Bjelovar“ – Bjelovar
3. Josipa Marić, Tk „Sajnami“ – Vinkovci
Mateja Višek, Tk „Osvit“ - Zagreb

- 55 kg
1. Anamarija Vranić, Tk „Dubrava“ – Zagreb
2. Petra Blazinić, Tk „Osvit“ – Zagreb
3. Iva Marinčić, Tk „Kondor“ – Zagreb
Tonija Bonković, Tk „Marjan“ - Split

- 59 kg
1. Antonija Žeravica, Tk „Orion“ – Zagreb
2. Matea Serdarušić, Tk „Knin“ – Knin
3. Iva Žnidarec, Tk „Osvit“ – Zagreb
Rea Budić, Tk „Dubrava“ - Zagreb

- 63 kg
1. Diana Letica, Tk „Omega“ – Bjelovar
2. Jelena Jureta, Tk „Susedgrad sokol“ – Zagreb
3. Rea Veseli, Tk „Osvit“ – Zagreb
Mateja Martić, Tk „Kondor“ - Zagreb

- 68 kg
1. Antonieta Čovo, Tk „Neryo“ – Split
2. Petra Majić, Tk „Jastreb“ – Zagreb
3. Ana Tičinović, Tk „Marjan“ – Split
Mia Radoš, Tk „Dubrava“ - Zagreb

+68 kg
1. Maja Šiprak, Tk „Osvit“ - Zagreb
2. Ana Lončarević, Tk „Ogrc“ – Novska
3. Ilka Radoš, Tk „Lokomotiva“ – Zagreb
Iva Radoš, Tk „Dubrava“ - Zagreb

1. OSVIT – Zagreb
2. DUBRAVA – Zagreb
3. OMEGA - Bjelovar


Recent Videos

1039 views - 0 comments
1004 views - 0 comments
972 views - 0 comments